Keşap MYO’da Akademik Kurul Toplantısı

Giresun Üniversitesi Keşap Meslek Yüksekokulu Akademik Kurul toplantısı, 7 Kasım 2018 Çarşamba günü, Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet Coşkun’un katılımıyla gerçekleştirildi.

Keşap MYO toplantı salonunda düzenlenen toplantı, Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Beytullah Dönmez’in konuşmalarıyla başladı. Yüksekokulun genel durumunu anlatan bir slayt eşliğinde sözlerini sürdüren Dönmez, mevcut bölüm ve programlar, fiziki yapı, akademik-idari personel ve öğrenci sayıları ile son yıllarda yapılan sosyal, kültürel ve akademik faaliyetlere de konuşmasında yer verdi.

Yüksekokul olarak ileriye dönük hedeflerine de değinen Sayın Dönmez’in ardından Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet Coşkun konuştu.

Yüksekokulun kaydettiği ilerlemeye değinerek sözlerine başlayan Rektörümüz, yapılan çalışmaların memnuniyet verici olduğunu söyledi. Yüksekokuldaki fiziki yetersizliklerin giderilmesi için Üniversitenin imkanları dahilinde her türlü desteği vereceklerini belirten Rektörümüz, toplantıya katılan herkese teşekkür ederek sözlerini noktaladı.

Keşap MYO’da düzenlenen Akademik Kurul Toplantısının ardından Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet Coşkun ve Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, yapımı devam eden Turizm Fakültesi inşaatında incelemelerde bulundular. Keşap ilçesindeki programında Rektörümüze; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Canan Çelik, Prof. Dr. Mustafa Cin, Prof. Dr. Serkan Soylu, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Musa Genç ve Genel Sekreter Ahmet Tevfik Korkmaz’dan oluşan Üniversitemiz heyeti de eşlik etti.