YTÜ Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin, Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet Coşkun’u Ziyaret Etti

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin, Türk Kızılay Giresun Şube Başkanı Murat Cansız ve Güngören Şube Başkanı Erhan Tan, 07 Ocak 2019 Pazartesi günü Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet Coşkun’u makamında ziyaret ettiler.

Kızılayın Giresun ve Güngören şubeleri ile Yıldız Teknik Üniversitesi arasında imzalanan protokol kapsamında başlatılan “Pakette Ne Var” kampanyası dolayısıyla Giresun’da yapılacak çalışmalar için şehre gelen Prof. Dr. Bahri Şahin, Erhan Tan ve Murat Cansız, Rektörümüzü ziyaret ederek, Kızılayın bu güne kadar yaptığı çalışmalarda verdiği destekten ötürü teşekkür ettiler.

Ziyarette; “Pakette Ne Var” kampanyası kapsamında Giresun Sosyal Bilimler Lisesinde bir bilgisayar laboratuvarı kurulacağını dile getirilirken, Tirebolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinatörlüğünde yirmi okulda yaklaşık 500 öğrenciye de kıyafet yardımı yapılacağı ifade edildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet Coşkun, bu anlamlı kampanyada yer alan Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin, Türk Kızılay Giresun Şube Başkanı Murat Cansız ve Güngören Şube Başkanı Erhan Tan’a teşekkür etti.

Giresun Üniversitesi olarak bu ve benzeri projeleri her zaman desteklediklerini ve Kızılay ile çeşitli alanlarda ortak çalışmalar yürüttüklerini hatırlatan Rektörümüz, bundan sonraki süreçte de desteklerinin devam edeceğini söyledi.