Rektörümüzden AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı’ya Tebrik  Ziyareti

Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet Coşkun, yakın zamanda AK Parti İl Başkanı olarak atanan Kenan Tatlı’ya tebrik ziyaretinde bulundu.

7 Ocak 2019 Pazartesi günü İl Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette, Sayın Tatlı’yı tebrik eden Rektörümüz, yeni görevinden ötürü kendisine başarılar diledi.

AK Parti Belediye Başkan adayı ve önceki İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve il yönetiminin de yeraldığı ziyarette, Giresun Üniversitesinin şehrin en önemli kurumlarından biri olduğunu dile getiren Kenan Tatlı, Giresun’ a katkı sağlayacak her projede GRÜ’nün yanında yer alacaklarını söyledi.

Daha sonra AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına atanan Mehmet Başer’i ziyaret eden Rektörümüz, kendisini tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyaretlerde Rektörümüze; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Canan Çelik, Prof. Dr. Serkan Soylu ve Prof. Dr. Mustafa Cin ile Rektör Danışmanları Dr. Öğr. Üyesi Abbas Karaağaçlı, Dr. Öğr. Üyesi Oktay Karaman, Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Çelik ve Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Çakmak eşlik etti.