31.10.2013 | 14:25
Kategori: Duyuru


2013-2014 Yatay Geçiş Sonuçları


 21 Eylül 2013 tarih ve 28772 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan “Yükseköğretim Kurumlarında Önlisans ve Lisans Düzeyindeki Programlar Arasında Geçiş, Çift Anadal, Yan Dal İle Kurumlar Arası Kredi Transferi Yapılması Esaslarına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” uyarınca yapılan yatay geçiş başvuruların değerlendirme sonuçları aşağıdadır.

Kayıt için gerekli olan evraklar: * 12 Adet Vesikalık Fotoğraf  * Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

FAK./UBYO/MYO ADI: EĞİTİM FAKÜLTESİ

            ADI SOYADI

               KABUL EDİLDİĞİ BÖLÜM / PROGRAM

  SINIFI

 BÜŞRA CAN

TÜRKÇE ÖĞRT.

1

ÜMİT ÖZTÜRK

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRT.

1

HAVVA SARUHAN

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRT.

1

KÜBRA ELKİT

FEN BİLGİSİ ÖĞRT.

1

ALİ KAAN UZUN

SINIF ÖĞRT.

1

TANSU KÜÇAN

SINIF ÖĞRT.

1

DUYGU POLAT

OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.

1

BETÜL NİŞANCI

OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.(İ.Ö.)

1

BÜŞRA ÖZKER

OKUL ÖNCESİ ÖĞRT. (İ.Ö)

1

KADRİYE GÖZÜGÖK

OKUL ÖNCESİ ÖĞRT. (İ.Ö)

1

FAK./UBYO/MYO ADI: FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

          ADI SOYADI

               KABUL EDİLDİĞİ BÖLÜM / PROGRAM

  SINIFI

ELİF NİZAM

TARİH

1

İBRAHİM İLDEM

COĞRAFYA

1

ALİ GÖZÜBÜYÜK

COĞRAFYA

1

ESRA TANRIVERDİ

TÜRK DİLİ VE EDBİYATI

1

NİLÜFER KARAMAN

TÜRK DİLİ VE EDBİYATI

1

DUYGU ÇELENK

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

 

BAYRAM KESİM

TARİH BÖLÜMÜ

1

MİRAÇ ALTINTAŞ

TARİH BÖLÜMÜ

1

FAK./UBYO/MYO ADI: İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

            ADI SOYADI

               KABUL EDİLDİĞİ BÖLÜM / PROGRAM

  SINIFI

ABDURRAHMAN KALAFAT

İKTİSAT

1

ÖZGE USLUBAŞ

İKTİSAT

1

FEYZA GÖZÜDOK

İKTİSAT

1

HÜSNÜ YAVUZ

İKTİSAT

1

ŞAKİR KALYONCU

İKTİSAT (İ.Ö)

3

HÜSNE BAKMAZ

İKTİSAT (İ.Ö)

1

GÖKHAN SARI

İKTİSAT (İ.Ö)

1

NİHAN ÜZÜM

İKTİSAT (İ.Ö)

1

KÜBRA KAYA

İŞLETME

Hazırlık

ARZU ZIVALI

İŞLETME

Hazırlık

GÜLCAN ALTUNTAŞ

İŞLETME (İ.Ö)

Hazırlık

FAK./UBYO/MYO ADI: SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

            ADI SOYADI

               KABUL EDİLDİĞİ BÖLÜM / PROGRAM

  SINIFI

BAHAR BAYRAM

HEMŞİRELİK

1

FAK./UBYO/MYO ADI: GÖRELE UBYO

            ADI SOYADI

               KABUL EDİLDİĞİ BÖLÜM / PROGRAM

  SINIFI

SANİYE BACAK

BANKACILIK ve FİNANS BÖLÜMÜ

2

HATİCE AKCA

BANKACILIK ve FİNANS BÖLÜMÜ

2

FAK./UBYO/MYO ADI: TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

            ADI SOYADI

               KABUL EDİLDİĞİ BÖLÜM / PROGRAM

  SINIFI

OLCAY ÖMERBEYOĞLU

ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ (İ.Ö)

1

FAK./UBYO/MYO ADI: SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

            ADI SOYADI

               KABUL EDİLDİĞİ BÖLÜM / PROGRAM

  SINIFI

EZGİ KÜLEKÇİ

İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI

1

MİHRİBAN BIYIK

İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI

1

ELÇİN DERELİ

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖN. ASİSTANLIĞI (İ.Ö)

1

MURAT DUMANGÖZ

MUHASEBE VE VERGİ UYG. (İ.Ö)

1

TİMUÇİN AÇIK

BANKACILIK VE SİGORTACILIK (İ.Ö.)

1

OĞUZHAN AYGÜN

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

1

GÜLESER BAYIR

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

1

FAK./UBYO/MYO ADI: ESPİYE MESLEK YÜKSEKOKULU

            ADI SOYADI

               KABUL EDİLDİĞİ BÖLÜM / PROGRAM

  SINIFI

CENGİZHAN TAPANOĞLU

UYGULAMALI İNGİLİZCE VE ÇEVİRMENLİK PROGRAMI (İ.Ö)

Hazırlık

FAK./UBYO/MYO ADI: TİREBOLU MEHMET BAYRAK MESLEK YÜKSEKOKULU

            ADI SOYADI

               KABUL EDİLDİĞİ BÖLÜM / PROGRAM

  SINIFI

ALİ GENÇ

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

1

İSMAİL KILIÇARSLAN

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

1

METİN UĞURLU

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

1

NAZİFE ELMALI

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

1

CEYLAN ÇEVİK

FİNANS BANKACILIK VE SİGORTACILIK/ MALİYE

1

ŞENGÜL DEMİR

MALİYE

1

MERVENUR TUNCAY

MALİYE (İ.Ö)

1

FAK./UBYO/MYO ADI: SAĞLIK HİZMETLERİ  MESLEK YÜKSEKOKULU

            ADI SOYADI

               KABUL EDİLDİĞİ BÖLÜM / PROGRAM

  SINIFI

NEVZAT ORTAÇ

TIBBİ LABORATUAR TEKNİKLER PROGRAMI

1

EMRULLAH AYDEMİR

TIBBİ LABORATUAR TEKNİKLER PROGRAMI

1

FAK./UBYO/MYO ADI: TİREBOLU İLETİŞİM FAKÜLTESİ

            ADI SOYADI

               KABUL EDİLDİĞİ BÖLÜM / PROGRAM

  SINIFI

YUNUS CEYLAN

RADYO-TELEVİZYON -SİNEMA

1

ÖZLEM CABA

RADYO -TELEVİZYON -SİNEMA

1

FAK./UBYO/MYO ADI: İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ

            ADI SOYADI

               KABUL EDİLDİĞİ BÖLÜM / PROGRAM

  SINIFI

BEYTULLAH KARAKOÇ

İLKÖĞRETİM DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ EĞİTİMİ (İ.Ö)

1

ORHAN YARAY

İLKÖĞRETİM DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ EĞİTİMİ (İ.Ö)

1

MEHMET TAHİR VURAL

İLKÖĞRETİM DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ EĞİTİMİ (İ.Ö)

1

EDA DURAN

İLKÖĞRETİM DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ EĞİTİMİ (İ.Ö)

1

NURCAN TEKAY

İLKÖĞRETİM DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ EĞİTİMİ (İ.Ö)

1

FAK./UBYO/MYO ADI: TIP FAKÜLTESİ

            ADI SOYADI

               KABUL EDİLDİĞİ BÖLÜM / PROGRAM

  SINIFI

MUHAMMET ENSAR KILIÇKAYA

          2

ADEM OĞUZHAN KAYA

 

3

MEHMET CAN

 

3