Salı, 27.01.2015

İİBF DEKANI DUMAN’A TÜRK HALK KÜLTÜRÜNE HİZMET ÖDÜLÜ


"Halk Kültürü Araştırmaları Kurumu" tarafından, Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Selçuk DUMAN, "Türk Halk Kültürüne Hizmet Ödülü" ne layık görüldü. 1981 yılından...(devamı)


Pazartesi, 26.01.2015

ÇANAKKALE GİRESUNLULAR DERNEĞİ’NDEN ZİYARET


Çanakkale Giresunlular Derneği Başkanı Onursal AYDIN ile Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dinçer HIDIMOĞLU ve Giresun Belediye Meclis Üyesi Erdinç HIDIMOĞLU, Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Aygün ATTAR’a ziyarette bulundular. Güre...(devamı)


Pazartesi, 26.01.2015

SAYIN REKTÖRÜMÜZ ORDU VALİSİNİ ZİYARET ETTİ


Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Aygün ATTAR, Ordu Valisi İrfan BALKANLIOĞLU’nu makamında ziyaret etti. Üniversitelerin bir ilin kalkınması ve gelişmesinde büyük rol oynadığını söyleyen Ordu Valisi İrfan BALKANLIOĞLU, Sayın...(devamı)


Cuma, 23.01.2015

ÖĞRENCİ TOPLULUKLARINDAN ZİYARET


Üniversitemiz öğrenci topluluklarından; Stratejik Araştırmalar Topluluğu ve Türk Dünyası Araştırma Topluluğu, Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Aygün ATTAR’ı ziyaret ederek, yıl içinde yapacakları faaliyet takvimlerini...(devamı)


Cuma, 23.01.2015

PİRAZİZ KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKANI ZİYARETİ


Piraziz Kaymakamı Ahmet Müfit DAĞ ve Belediye Başkanı Hüseyin GÖRGÜLÜOĞLU, Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Aygün ATTAR’a nezaket ziyaretinde bulundular. Güre Yerleşkesi Rektörlük makamında gerçekleşen ve sohbet ortamında geçen...(devamı)


Cuma, 23.01.2015

"Şiddet" Konferansı Gerçekleştirildi


Üniversitemiz Öğrenci Konseyi Başkanlığı Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğrenci Temsilciliği tarafından düzenlenen ve Üniversitemiz Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü öğrencisi Nursaide ÇOBAN'ın sunumunu yaptığı...(devamı)


Cuma, 23.01.2015

SAYIN REKTÖRÜMÜZDEN PROF. DR. MAHİR KADAKAL’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Aygün ATTAR ve üniversitemiz üst yönetimi, YÖK tarafından Eğitim Fakültesi Dekanlığına asaleten atanan Prof. Dr. Mahir KADAKAL’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. YÖK Genel Kurulu kararıyla, 21...(devamı)