Perşembe, 26.02.2015

HOCALI KATLİAMI ANMA ETKİNLİKLERİ YAPILDI


26 Şubat 1992 tarihinde Azerbaycan’ın Karabağ bölgesinde bulunan, Hocalı'da yaşanan katliamın 23. yıldönümü dolayısıyla düzenlenen anma etkinlikleri bugün (26.02.2015), üniversitemiz Güre Yerleşkesi Kafkas İslam Ordusu...(devamı)


Perşembe, 26.02.2015

AK PARTİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI HACI HASAN SÖNMEZ’DEN ZİYARET


AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı ve AK Parti 23. Dönem Giresun Milletvekili Hacı Hasan SÖNMEZ, Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Aygün ATTAR’a nezaket ziyaretinde bulundu. Misafirini Güre Yerleşkesi Rektörlük Makamında ağırlayan...(devamı)


Çarşamba, 25.02.2015

Rektörümüz Prof. Dr. Aygün ATTAR'ın” Hocalı Soykırımı” İle İlgili Mesajı


26 Şubat 1992 günü, insanlık tarihinin en kara günlerinden biri yaşandı. Dağlık Karabağ bölgesinin Hocalı kentinde; Ermeniler, Hocalı halkını sivil, yaşlı, çocuk ayrımı yapmaksızın sistemli bir şekilde katlettiler. Rusların 366....(devamı)


Salı, 24.02.2015

SAYIN REKTÖRÜMÜZ ANADOLU AJANSINA KONUŞTU


Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Aygün ATTAR, son dönemde yaşanan kadına şiddet olayları ve Özgecan cinayeti ile üniversitelerde yaratılmaya çalışılan kargaşa ortamı hakkında Anadolu Ajansı’na açıklamalarda bulundu. Anadolu Ajansı...(devamı)


Pazartesi, 23.02.2015

SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU ZİYARETİ


Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hatice KATI, beraberinde Öğretim Üyeleri Yrd. Doç. Dr. Osman SİRKECİ, Yrd. Doç. Dr. Oğuz OĞUR ve Yüksekokul Sekreteri Muharrem ESENKAYA ile Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Aygün ATTAR’a...(devamı)


Pazartesi, 23.02.2015

ŞEBİNKARAHİSAR UBYO’DAN ZİYARET


Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Gıda Teknolojileri ve Moda Tasarım Bölümleri Öğretim Elemanları Sayın Rektörümüze nezaket ziyaretinde bulundular ve okulda yapılan eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi...(devamı)


Pazartesi, 23.02.2015

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ HÜSEYİN HÜSNÜ TEKIŞIK EĞİTİM GÜNLERİ KAPSAMINDA PROJE ÖNERİSİ YARIŞMASI


TC GİRESUN ÜNİVERSİTESİ’NDEN HÜSEYİN HÜSNÜ TEKIŞIK EĞİTİM GÜNLERİ KAPSAMINDA PROJE ÖNERİSİ YARIŞMASI   Konu: “HÜSEYİN HÜSNÜ TEKIŞIK EĞİTİM GÜNLERİ KAPSAMINDA PROJE ÖNERİSİ YARIŞMASI” için proje önerilerinin başvuruları...(devamı)