Bulutçu Ailesinden Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokuluna Ziyaret
Giresun Üniversitesi Öğrenci Başına Kitap Sayısı En Çok Artan Üç Üniversiteden B...
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğrencilerimizin Büyük Başarısı
Kent Konseyi Heyetinden Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can’a Ziyaret
Bulancak UBYO'da "15 Temmuz'un Anlamı" Konulu Konferans
"Milletin Zaferi" Konulu Panel Gerçekleştirildi
Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
10 Ocak 2022 Pazartesi günü Öğretim görevlileri Oktay Orçun Beken, Sinem Mıhçı, Ferhat Ayar eşliğinde yaklaşık 25 kişilik bir öğrenci grubu ile gerçekleşen ziyarette, ilkokul öğrencilerine İngilizce hikaye kitapları dağıtıldı. Bu kitaplardan öğrencilere hikayeler okundu.
İlkokul öğrencileriyle üniversite öğrencileri mentör eşleştirmesi yaparak gerçekleştirdikleri etkinlikte ayrıca, okul sahasında birlikte piknik yapıldı, voleybol ve el topu oynandı.
İlkokul öğrencilerinin oldukça mutlu, heyecanlı ve sevinçli olduğu etkinlik sebebiyle Karabörk Köyü İlkokulu Müdür Vekili Hami Kaya ve öğretmenleri Üniversitemiz öğrencilerine teşekkür edip, bu tür faaliyetlerin tekrarlanmasını dilediler.
Biz de bu anlamlı etkinlikten ötürü öğrencilerimizi ve öğretim görevlilerimizi kutluyoruz.