Bulutçu Ailesinden Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokuluna Ziyaret
Giresun Üniversitesi Öğrenci Başına Kitap Sayısı En Çok Artan Üç Üniversiteden B...
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğrencilerimizin Büyük Başarısı
Kent Konseyi Heyetinden Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can’a Ziyaret
Bulancak UBYO'da "15 Temmuz'un Anlamı" Konulu Konferans
"Milletin Zaferi" Konulu Panel Gerçekleştirildi
Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Okul Müdürü Fazlı YILDIZ ve öğretmenler tarafından karşılanan Rektörümüz, büyük bir zahmet ve emekle yapılan bu mesleğin bir gönül işi olduğunu belirterek tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.
Öğretmenler odasında Müdür Fazlı YILDIZ ve öğretmenlerle sohbet eden Rektörümüz, Ülkenin yarınlarını yetiştiren öğretmenlere millet olarak şükran borçlu olduklarını dile getirerek, tüm öğretmenlere bu yolda harcadıkları emekler için teşekkür etti.
Giresun Üniversitesi olarak öğrencilerin eğitimine katkı sağlayacak her türlü projede yer almak istediklerini söyleyen Prof. Dr. Yılmaz CAN, yapılacak ikili işbirliklerinde memnuniyetle yer alacaklarını dile getirdi.