Bulutçu Ailesinden Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokuluna Ziyaret
Giresun Üniversitesi Öğrenci Başına Kitap Sayısı En Çok Artan Üç Üniversiteden B...
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğrencilerimizin Büyük Başarısı
Kent Konseyi Heyetinden Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can’a Ziyaret
Bulancak UBYO'da "15 Temmuz'un Anlamı" Konulu Konferans
"Milletin Zaferi" Konulu Panel Gerçekleştirildi
Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Hüseyin Peker ve Prof. Dr. Gürol Yıldırım ile Rektör Danışmanı Doç. Dr. Atila Gürhan Çelik'in katıldığı törenin açılış konuşmasını Proje Destek ve Yönetim Koordinatörü Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz Genç yaptı.
Törene katılanlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz Genç sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Üniversitemizde ulusal ve uluslararası hibe programlarından faydalanma konusunda farkındalığın artırılması amacıyla yürütülen proje kapsamında; Proje Döngüsü Yönetimi, Erasmus+ ve Ufuk Avrupa Uygulamalı Proje Hazırlama eğitimleri gerçekleştirilmiştir. Eğitimlere katılım sağlayan ve bu eğitimleri tamamlayan 58 akademisyen ve öğrencimiz için toplam 74 adet katılım sertifikası düzenlenmiştir. Katılım sağlayan herkese teşekkür ediyoruz”
Tören, Katılımcılara sertifikalarının takdim edilmesinin ardından sona erdi.